Ekibimiz

Gayrimenkul danışmanlığını bir satın alma/kiralama operasyonu yönetmenin çok ötesinde konumlandıran VAA Real Estate, müşterileriyle sürdürülebilir ilişkiler kurarak onları bir partner olarak kabul ediyor.

Farklı sosyal, ekonomik ve düşünsel çevrelerden gelen müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru okuyarak en doğru hizmeti vermeyi amaçlayan VAA Real Estate, ekibini disiplinler arası bir bakış açısıyla oluşturuyor.

Ekibin her bir üyesi ekonomiyi ve ilişkili olduğu sektörün dinamiklerini yakından takip ederek hem alıcı hem de satıcılarla ‘kazan kazan’ ilişkisine dayalı entegre hizmet sunma misyonuyla çalışıyor. Uzun yıllara yayılan başarının ardında da bu yetkinlik yatıyor.

Projelere ve projelerin gerektirdiği uzmanlıklara göre gerektiğinde kadrosunu yeni uzmanlarla da zenginleştiren VAA Real Estate’in ekibi genç, dinamik ve yetkin isimlerden oluşuyor.

VAA Real Estate ekibi, gayrimenkul danışmanları, idari personel, danışmanlar grubu ve yurt dışı partnerlerinden oluşuyor. Ayrıca her projenin niteliğine göre ekibe hukuk ve teknik konularda uzman kadrolar da dahil edilerek müşterilere kusursuz hizmet deneyimi sunuluyor.