Hakkımızda

Kalite, hız, güven, konfor odaklı hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla sektörde varlık gösteren VAA Real Estate, imza attığı başarılı işlerle müşterileri için yeni bir yaşamın kapısını aralıyor.

Gayrimenkul Geliştirme, Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, Gayrimenkul Değerleme (Expertiz), Konut Kiralama, Konut Satış, Ticari Gayrimenkul Kiralama, Ticari Gayrimenkul Satış ve Arsa Satışı konularında hizmet sunan VAA Real Estate, ortaya koyduğu isabetli projeksiyonlarla kazançlı yatırım fırsatları sunuyor.

Yurt içinde yurt dışında profesyonel hizmet

Her projede hem alıcının hem de satıcının çıkarlarını koruma temelinde çalışmalar yapan VAA Real Estate, Türkiye’de İstanbul ve Bodrum’da; yurt dışında ise Londra, New York, Berlin, Miami ve Barselona’da seçkin gayrimenkul portföyü ve iş ortaklarına sahip.

VAA Real Estate, yurt içinde farklı mesleki disiplinlerden gelen geniş gayrimenkul danışmanı kadrosunun yanı sıra yurt dışında her biri geniş portföye sahip danışman ve partner kadrosu ile hizmet veriyor.

Yurt dışındaki firmalarla gerçekleştirdiği iş birlikleri sayesinde Türkiye’deki alışılagelmiş iş yapış şekillerinin dışında bir anlayışla hizmet veren VAA Real Estate, aslında gayrimenkul piyasasında değişim ve dönüşümün adresi.

VAA Real Estate, bugüne kadar büyük çaplı projelerde oynadığı rol, farklı amaç ve coğrafyaya yayılmış projelerden elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimini, yeni nesil tüketici ihtiyaçlarıyla buluşturuyor. VAA Real Estate, gayrimenkul sektörünün dinamiklerini iyi okuyan, bu sayede müşteri profilinin beklentilerine doğru dokunuşlarla yanıt veren profesyonel ekibiyle hareket ediyor. Uzman ekip, sundukları danışmanlığı dünya standardında analizlerle destekliyor. Toplumsal dinamikleri ve trendleri çapraz analizlerle zenginleştiren VAA Real Estate’in uzman ekibi, kazanç-maliyet odaklı çalışmasıyla aslında bir yaşam sunmanın bilinciyle hareket ediyor.

Satış sonrası da müşterilerinin yanında

Yaşam mimarlığı kesintisiz iletişim gerektirir. Vaa Real Estate ekibi, müşterileri ile tanışma anını bir milat olarak kabul eder. Satış süreci boyunca sunduğu hizmet, müşteri mutluluğunun takip edildiği satış sonrası bilinçli iletişimle devam eder. Bu bakış açısı sayesinde Vaa Real Estate, uzun soluklu iş birliklerine imza atıyor. Hızlı, özel ve güvenilir hizmet sayesinde VAA Real Estate markası etrafında oluşmuş, sadık bir müşteri referans portföyü bulunuyor.

VAA Real Estate’in, takip ettiği projelerde ‘anahtar teslim’ hizmetler sunması da aidiyeti ve memnuniyeti yüksek müşteri profili oluşmasının nedenlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Müşterilerden alınan geri bildirimler VAA Real Estate ekibi tarafından dikkatle değerlendiriliyor. Yaratılan inovatif çözümler ise müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için kurgulanıyor.

Çalışmalarına teknolojiyi entegre ederek rekabette bir adım öne geçmeyi başaran VAA Real Estate, imzasını attığı projelerle marka bilinirliğini ve güvenirliğini sürekli olarak yukarı yönlü revize etmekte.

VAA Real Estate, etkin müşteri yönetimi ve proaktif pazarlama stratejileri ile gelecek dönemlerde de sektördeki pazar payını ve müşteri portföyünü geliştirmeyi planlıyor.

Farkımız:

 • VAA Real Estate, müşterilerini uzun soluklu iş birliklerine imza atacağı birer partner olarak görüyor. En iyi reklamın tavsiye şeklinde olduğuna inanan ve müşterilerini bu bakış açısı ile kucaklayan VAA Real Estate, bu sayede her bir müşterisiyle defaatle çalışma imkanı buluyor.
 • Gayrimenkul satmanın ya da kiralamanın bir alışverişten ibaret olmadığına inanan VAA Real Estate ekibi, müşterilerinin hayatlarına değer katacak yatırım fırsatları yaratmak ilkesiyle çalışıyor.

Neden VAA Real Estate?

 • Tüm çalışmalarını tüketicilerinin hayatlarına konfor katmak, yaşam kalitelerini yükseltmek ve sürdürülebilir karlılık üzerine kurgular.
 • Marka güvenirliğine büyük önem atfederken, tüketici haklarına ve bu çerçevede oluşturulmuş tüm yönetmeliklere harfiyen uyar.
 • Zamanın en değerli kavram olduğu günümüzde, gayrimenkul alım ve satım sürecinin tüm ayrıntılarını müşterileri adına planlar ve uygular. Müşterilerini A’dan Z’ye hizmet deneyimi ile tanıştırır.
 • Prestijli gayrimenkul şirketleri ile geliştirdiği iş birlikleri sayesinde her ihtiyaca uygun geniş ürün yelpazesi sunarak müşteri beklentilerini eksiksiz karşılar.
 • Operasyonel mükemmelliği kurumsal hedef olarak belirler; gayrimenkul danışmanlarının iş süreçlerini her adımda denetler. Çalışanlar, hizmet kalitesini artıracak her türlü koşulu içselleştirmeyi ilke edinir.
 • Süreç verimliliği, müşteri memnuniyeti ve sunulan ürünün maksimum kalitede olmasını iş yapış süreçlerini şekillendiren temel değerler olarak görür.
Misyonumuz
 • Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerin gayrimenkul ihtiyaçlarını analiz edip onlara optimum çözümler sunarak yaşam kalitelerini artırmak.
 • Her koşulda müşterilerin, çözüm ortaklarının, çalışanların tercih ettiği bir gayrimenkul şirketi olmak.
 • Türkiye’ye ve varlık gösterdiği coğrafyalara değer katmak.
Vizyonumuz
 • Bilgi ve becerilerini sektörde uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübe ile sentezleyerek müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunmak.
 • Güven kavramı çerçevesinde inşa ettiği varlığını sektörde trendleri belirleyen öncü bir gayrimenkul şirketi olarak devam ettirmek.
 • Türk gayrimenkul sektörünü varlık gösterdiği coğrafyalarda hakkıyla temsil etmek.
Son Görüntülenenler

Sonuç yok.