İnsan Kaynakları

VAA Real Estate, deneyimli ve nitelikli insan kaynağını en önemli değeri olarak kabul ediyor. Çalışanlarını eşitlik ilkesi altında istihdam eden VAA Real Estate’in tüm çalışanları aynı haklara sahip. İfade ve düşünce özgürlüğü hakkının ve farklılıkların şirket zenginliği olduğuna inanarak tüm çalışanlarına huzurla ve güvenle çalışacakları bir ortam tahsis etmeye azami derecede özen gösteriyor.

Rekabet gücünü geliştirmeye katkıda bulunacak insan kaynakları politikası çerçevesinde işe alım süreçlerini yöneten VAA Real Estate, şirket stratejilerini destekleyecek işin gerekliliklerine uygun, deneyimli, başarı odaklı çalışmayı ilke edinmiş, aidiyet duygusu yüksek, takım çalışmasına ve sürekli gelişimin önemine inanan elemanları istihdam ediyor.

Performans gelişimi ise VAA Real Estate’te şirket kültürünün bir parçası. Mutlu müşteriler yaratmanın yetkin ve nitelikli çalışanların verdiği kaliteli hizmetle gerçekleştiğine inanan yönetim, çalışanlarını kariyer yolculukları boyunca sürekli destekliyor ve eğitimlerle gelişimlerine katkıda bulunuyor.

Aramıza katılmak ister misiniz?
KİŞİSEL BİLGİLER
EĞİTİM DURUMU
KENDİNİZDEN BAHSEDİN
CV nizi ekleyiniz
Y9pjX