Hakkımızda

Kalite, hız, güven, konfor odaklı hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla sektörde varlık gösteren VAA Real Estate, imza attığı başarılı işlerle müşterileri için yeni bir yaşamın kapısını aralıyor.

Gayrimenkul Geliştirme, Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, Gayrimenkul Değerleme (Expertiz), Konut Kiralama, Konut Satış, Ticari Gayrimenkul Kiralama, Ticari Gayrimenkul Satış ve Arsa Satışı konularında hizmet sunan VAA Real Estate, ortaya koyduğu isabetli projeksiyonlarla kazançlı yatırım fırsatları sunuyor.

stairs of an apartment
House Seller - Realtor X Webflow Template

Yurtiçinde yurt dışında profesyonel hizmet

Her projede hem alıcının hem de satıcının çıkarlarını koruma temelinde çalışmalar yapan VAA Real Estate, Türkiye’de İstanbul ve Bodrum’da; yurt dışında ise Londra, New York, Berlin, Miami ve Barselona’da seçkin gayrimenkul portföyü ve iş ortaklarına sahip.

VAA Real Estate, yurt içinde farklı mesleki disiplinlerden gelen geniş gayrimenkul danışmanı kadrosunun yanı sıra yurtdışında her biri geniş portföye sahip danışman ve partner kadrosu ile hizmet veriyor.  Yurt dışındaki firmalarla gerçekleştirdiği iş birlikleri sayesinde Türkiye’deki alışılagelmiş iş yapış şekillerinin dışında bir anlayışla hizmet veren VAA Real Estate, aslında gayrimenkul piyasasında değişim ve dönüşümün adresi. VAA Real Estate, bugüne kadar büyük çaplı projelerde oynadığı rol, farklı amaç ve coğrafyaya yayılmış projelerden elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimini, yeni nesil tüketici ihtiyaçlarıyla buluşturuyor.

Our Story - Realtor X Webflow Template
1,000+

Memnun müşteri

Satış sonrası da müşterilerinin yanında

Yaşam mimarlığı kesintisiz iletişim gerektirir. Vaa Real Estate ekibi, müşterileri ile tanışma anını bir milat olarak kabul eder. Satış süreci boyunca sunduğu hizmet, müşteri mutluluğunun takip edildiği satış sonrası bilinçli iletişimle devam eder.  Bu bakış açısı sayesinde Vaa Real Estate, uzun soluklu iş birliklerine imza atıyor. Hızlı, özel ve güvenilir hizmet sayesinde VAA Real Estate markası etrafında oluşmuş,  sadık bir müşteri referans portföyü bulunuyor.

VAA Real Estate’in, takip ettiği projelerde ‘anahtar teslim’ hizmetler sunması da aidiyeti ve memnuniyeti yüksek müşteri profili oluşmasının nedenlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Müşterilerden alınan geri bildirimler VAA Real Estate ekibi tarafından dikkatle değerlendiriliyor. Yaratılan inovatif çözümler ise müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için kurgulanıyor. 

Çalışmalarına teknolojiyi entegre ederek rekabette bir adım öne geçmeyi başaran VAA Real Estate, imzasını attığı projelerle marka bilinirliğini ve güvenirliğini sürekli olarak yukarı yönlü revize etmekte. 

VAA Real Estate, etkin müşteri yönetimi ve proaktif pazarlama stratejileri ile gelecek dönemlerde de sektördeki pazar payını ve müşteri portföyünü geliştirmeyi planlıyor.

Ekibimiz

 VAA Real Estate ekibi, gayrimenkul danışmanları, idari personel, danışmanlar grubu ve yurt dışı partnerlerinden oluşuyor. Ayrıca her projenin niteliğine göre ekibe hukuk ve teknik konularda uzman kadrolar da dahil edilerek müşterilere kusursuz hizmet deneyimi sunuluyor.

Neden VAA Real Estate?

VAA Real Estate, müşterilerini uzun soluklu iş birliklerine imza atacağı birer partner olarak görüyor. En iyi reklamın tavsiye şeklinde olduğuna inanan ve müşterilerini bu bakış açısı ile kucaklayan VAA Real Estate, bu sayede her bir müşterisiyle defaatle çalışma imkanı buluyor.

Excellence - Realtor X Webflow Template

Mükemmeliyet

Tüm çalışmalarını tüketicilerinin hayatlarına konfor katmak, yaşam kalitelerini yükseltmek ve sürdürülebilir karlılık üzerine kurgular.

Quality - Realtor X Webflow Template

Kalite anlayışı

Süreç verimliliği, müşteri memnuniyeti ve sunulan ürünün maksimum kalitede olmasını iş yapış süreçlerini şekillendiren temel değerler olarak görür. Operasyonel mükemmelliği kurumsal hedef olarak belirler; gayrimenkul danışmanlarının iş süreçlerini her adımda denetler. Çalışanlar, hizmet kalitesini artıracak her türlü koşulu içselleştirmeyi ilke edinir.

Achievement - Realtor X Webflow Template

Güven

Marka güvenirliğine büyük önem atfederken, tüketici haklarına ve bu çerçevede oluşturulmuş tüm yönetmeliklere harfiyen uyar.

Transparency - Realtor X Webflow Template

Geniş Portföy

Prestijli gayrimenkul şirketleri ile geliştirdiği iş birlikleri sayesinde her ihtiyaca uygun geniş ürün yelpazesi sunarak müşteri beklentilerini eksiksiz karşılar.

Accessibility - Realtor X Webflow Template

Verimlilik

Zamanın en değerli kavram olduğu günümüzde, gayrimenkul alım ve satım sürecinin tüm ayrıntılarını müşterileri adına planlar ve uygular. Müşterilerini A’dan Z’ye hizmet deneyimi ile tanıştırır.