Ticari

Ticari Gayrimenkul Satış

İster mağaza, ister ofis olsun ayrıcalıklı projelerde çok kazandıran ticari gayrimenkulleri alıcılar ile buluşturan VAA Real Estate, iş yaşamına yepyeni bir soluk kazandırıyor. VAA Real Estate, iş dünyasının stratejik ve gözde merkezlerinde yer alan getirisi yüksek seçkin portföyüyle hizmet veriyor.

Ticari gayrimenkul alıcısı için yatırım yapılacak bölgenin arz talep dengesini incelemekle işe başlayan VAA Real Estate, binanın yaşı, inşaat kalitesi, ulaşım kolaylığı, eğer mağaza ve restoran olarak kullanılacaksa yaya sirkülasyonu, ısıtma, soğutma, jenaratör, su deposu gibi teknik özellikleri, bodrum alanının gayrimenkule dahil olup olmadığı, binanın genel giderlerine her bir mülkün katılım payını, her mülk başına düşen otopark hakkını en ince detayına kadar alıcı ile paylaşıyor.Emsallerini baz alarak değer tespitinde bulunarak mülkün satın alınması halinde gelecek beş yıl içinde alıcısına sağlayacağı kazancı detaylı olarak aktarıyor.

Ticari Gayrimenkul Kiralama

Kiralık ticari gayrimenkul arıyor ama işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız kendinizi VAA Real Estate’in ehil ellerine bırakmanın tam zamanı!  VAA Real Estate, kiralamak istenen ticari gayrimenkulü doğru kiracı ile buluşturmak adına bir gayrimenkul sahibi inceliğinde çalışıyor. Öngörülü bir plan yaparak ticari gayrimenkulün kiralanacağı binanın sakinlerinden yapılacak işe yönelik onay alıyor. Ayrıca yapılacak işin niteliğine göre belediyenin de iş yerine ruhsat verip vermeyeceğini araştırıyor. VAA Real Estate, ortak çalışmalar sergilediği hukuki danışmanları vasıtasıyla kira sözleşmesini kiracı adına inceleyerek, kira artış oranı vb. unsurların sözleşmede açıkça belirtilmesini sağlıyor.  Ticari gayrimenkulü kullanıma hazır olarak kiracıya teslim eden VAA Real Estate, kiracı mülkü tahliye ederken de teslim edildiği ilk günkü gibi sahibine iadesini sağlıyor.  Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Tower da VAA Real Estate’in hizmet verdiği projelerden biri.